میثم زالی: هیچ کارمند بانک‌ یا دستگاه اجرایی اجازه اخلال در تولید و اشتغال را ندارد

دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور گفت: با عزم دستگاه قضایی زمینه اجرای مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید فراهم می‌شود و با وجود اعمال تحریم‌های ناجوانمردانه، امیدواریم شاهد رونق اقتصادی به معنای واقعی و تحقق رونق تولید باشیم.

میثم زالی دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور در   جلسه کمیته حمایت قضایی از تولید و سرمایه‌گذاری کشور که در  شهرک صنعتی مامونیه شهرستان زرندیه برگزار شد با اشاره به هدف از برگزاری این جلسه افزود: پیرو تاکیدات رهبرمعظم انقلاب و دولت به منظور جلوگیری از اخلال در تولید، نخستین جلسه کمیته حمایت قضایی تولید و سرمایه‌گذاری کشور به ریاست معاون دادستان کل کشور در شرکت هیربد زرندیه تشکیل شد.

وی اظهارکرد: هدف از تشکیل این جلسه، اجرای مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بود که به یاری خدا با اجرای مصوبات میزان اشتغال این واحد تولیدی به 1200 نفر افزایش می‌یابد.

دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور تصریح کرد: هیچ کارمند بانکی و هیچ کارمندی در دستگاه‌های اجرایی این اختیار را ندارد که در روند تولید و اشتعال واحدهای تولیدی در سراسر کشور اختلال ایجاد کند.

زالی در پایان خاطرنشان کرد: با عزم دستگاه قضایی زمینه اجرای مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید فراهم می‌شود و با وجود اعمال تحریم‌های ناجوانمردانه، امیدواریم شاهد رونق اقتصادی به معنای واقعی و تحقق کارنامه درخشان در رونق تولیدتا پایان امسال باشیم.