طی مراسمی با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی: حجت‌الاسلام و المسلمین احمد حاتمیان به‌عنوان مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان معرفی شد

حجت‌الاسلام و المسلمین احمد حاتمیان در مراسمی که با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و مسوولان استانی برگزار شد، به‌عنوان مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان معرفی شد.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور در مراسم تکریم و معارفه مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کردستان و نشست با تشکل‌های دینی وابسته به سازمان افزود: قدردان تمامی کسانی هستم که برای مردم زحمت می‌کشند به‌ویژه در استان کردستان که زحمات زیادی کشیده شده است.

وی با بیان اینکه همانگونه که رسول رحمت برای تمام دنیا و آخرت خیر و برکت آورد باید راه خیر را در پیش گرفت، اظهارکرد: محور فعالیت‌های تبلیغات اسلامی نیز برهمین اساس است چرا که مخاطبان آن مردم هستند و باید گره از کار مردم بگشاید.

وی در پایان با تقدیر از زحماتی که تاکنون در تبلیغات اسلامی کردستان انجام شده از مدیرکل جدید خواست که با عزم جدی کار کنند و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی از استان کردستان را اعلام کرد.

حجت‌الاسلام و المسلمین مختار کرمی مدیرکل سابق تبلیغات اسلامی استان کردستان نیز در این مراسم گفت: از مردم خوب، نجیب و با فرهنگ استان کردستان کمال تشکر را دارم و خرسندم که توانستم در کنار این مردم عاشقِ امام، رهبری و اهل بیت فعالیت کنم.

وی از همه ارگان‌ها، نهادها، دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان برای همکاری با تبلیعات اسلامی نیز تقدیر کرد و افزود: اگر کارهای ماندگار و مؤثری در استان انجام شده به مدد و همت همه همکاران در تبلیغات اسلامی کردستان بوده است،از اینکه دایره فعالیت بنده تغییر یافته برای من افتخارآمیز است اما مدیون سازمان تبلیغاتم و خودم را سرباز این سازمان می‌دانم.مدیران ما شانی جز خدمتگذاری به مردم ندارند و بنده هم تلاشم برای خدمت به مردم استان بود.

حجت‌الاسلام کرمی با بیان اینکه موفقیت‌های تبلیغات اسلامی کردستان مدیون حمایت‌های نماینده ولی فقیه استان است، تصریح کرد: در زمینه همکاری و اعطای اعتبارات دفتر نماینده ولی فقیه کردستان حمایت‌های گسترده‌ای از تبلیغات اسلامی استان داشتند.

وی از تشکل‌های دینی وابسته به اداره‌کل، همکاران و مسوولان استان خواست نهایت همکاری را با مدیرکل جدید داشته باشند و سازمان تبلیغات اسلامی را در خیز بلندی که برای فعالیت برداشته همراهی کنند تا به اهداف دست یابند.

این مراسم علاوه بر تکریم و معارفه مسئول اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان با برگزاری نشست تشکل‌های دینی استان همراه بود.

حجت‌الاسلام کرمی از سال ۹۵ به‌عنوان مدیرکل تبلیعات اسلامی کردستان فعالیت داشت و اکنون نیز به عنوان مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان مشغول فعالیت است.

حجت‌الاسلام و المسلمین احمد حاتمیان مدیر کل جدید تبلیغات اسلامی استان کردستان نیز در این مراسم گفت: اخلاق پیامبر تجلی همه فضیلت‌ها و زیبایی‌های قرآن کریم است و خداوند این اسوه را برای مردم معرفی کرد.سازمان تبلیغات اسلامی نقش و کارکردش تبلیغ دین است که بعنوان رسالت پیامبرانمطرح بوده و بنابراین اگر همه کارکنان و تشکل‌های تبلیغات اسلامی بخواهند موفق باشند نیازمند الگوگیری از خلق عظیم پیامبرند و باید ایشان را اسوه خود بدانند تا اراده دینی امت اسلامی تقویت یابد و در برابر استکبار بتوانند به پیشرفت و تعالی و سعادت جامعه برسند. با افتخار می‌گویم که در خدمت مردمی خواهم بود که هنردوست، اهل فرهنگ و محب اهل بیت بوده و از هرگونه رفتارهای تنش زا پرهیز می‌کنند.

رئیس جمعیت بانوان فرهنگی و فرهیخته استان کردستان نیز در این مراسم با تقدیر از حمات‌ها و همکاری‌های مدیرکل سابق تبلیغات اسلامی کردستان در شکل‌گیری جمعیت بانوان فرهیخته استان گفت: بیشترین مخاطبان سازمان تبلیغات اسلامی بانوان هستند چرا که حدود ۷۰۰ هزار نفر از جمعیت استان را خانم‌ها تشکیل می‌دهند.

فاطمه سهرابی افزود: با ظرفیت و پتانسیلی که در استان کردستان در حوزه بانوان وجود دارد نیاز است توجه بیشتری از سوی سازمان تبلیغات اسلامی به بانوان شود.

وی در پایان خواستار تشکیل یاوران جمعیت بانوان در استان شد و خاطرنشان کرد: امیدواریم مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی در این راستا جمعیت بانوان استان را همراهی کند.

رئیس شورای هیئات مذهبی استان کردستان نیز در این مراسم با بیان اینکه پنجمین دوره شورای هیئات مذهبی در استان در حال فعالیت است، گفت: این شورا پل ارتباطی بین مردم و سازمان است که به‌عنوان سربازان ولایی و خادمان امام حسین(علیه السلام) کار می‌کنیم.

نورعلی خزاعی افزود: با ورود حجت‌الاسلام والمسین محمد قمی به سازمان تبلیغات اسلامی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شاهد دستیابی به افتخارات ارزشمندی در استان بودیم که اعطای دبیرخانه تبیین بیانیه گام دوم انقلاب به شورای هیئات مذهبی استان کردستان از جمله این افتخارات است.

وی در پایان از فعالیت ۶۱۰ هیئت مذهبی، ۱۶ هیئت دانش‌اموزی، ۴۴ هیئت مذهبی دانشجویی و ۱۶ هیئت مذهبی اهل تسنن در استان خبر داد و خاطرنشان کرد: این هیئات در تمامی برنامه‌های ملی و مناسبتی فعالیت دارند.

در این مراسم حکم مدیر کل جدید کل تبلیغات اسلامی استان کردستان به حجت‌الاسلام والمسلمین احمد حاتمیان اعطا شد.

حجت‌الاسلام و المسلمین مختار کرمی مدیرکل سابق تبلیغات اسلامی استان کردستان
حجت‌الاسلام و المسلمین مختار کرمی مدیرکل سابق تبلیغات اسلامی استان کردستان
حجت‌الاسلام و المسلمین احمد حاتمیان مدیر کل جدید تبلیغات اسلامی استان کردستان
حجت‌الاسلام و المسلمین احمد حاتمیان مدیر کل جدید تبلیغات اسلامی استان کردستان
نورعلی خزاعی رئیس شورای هیئات مذهبی استان کردستان
حجت‌الاسلام و المسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور
حجت‌الاسلام و المسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور
حجت‌الاسلام و المسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور