حجت‌الاسلام طائب: در برجام سر‌مان کلاه ‌رفت / باید از کشور یک صدا شنیده شود

فرمانده قرارگاه راهبردی عمار گفت: اگر مسئولان ما روحیه بسیجی پیدا کنند در قضایایی مانند برجام سر ما کلاه نمی‌رود که آمریکا به این راحتی زیر آن بزند و اگر بخواهیم در برابر دشمن حرف آخر را بزنیم باید از کشور یک صدا شنیده شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی طائب فرمانده قرارگاه راهبردی عمار در یادواره شهدای شهرک فجر(سبکبالان عاشق) که در مسجد امام جعفر صادق (علیه السلام) در ساوه برگزار شد، با اشاره به جایگاه بسیج افزود: نیروهای بسیجی دارای دو ویژگی ایمان و بصیرت هستند که حتی نیروهای انبیاء و اولیاء، این خصلت‌ها را نداشته‌اند علت اینکه امام حسین(ع) مکه را ترک کردند این بود که این شهر بسیجی نداشت. 

وی اظهارکرد: حضرت امام‌(رحمت الله علیه) نیروهای بسیجی خود را شناخت و با آنها در مقابل دشمن و آمریکا ایستاد زیرا نیروی بسیجی به کاری که انجام می‌دهد ایمان دارد.

فرمانده قرارگاه راهبردی عمار تصریح کرد: اگر مسئولان ما روحیه بسیجی پیدا کنند در قضایایی مانند برجام سر ما کلاه نمی‌رود که آمریکا به این راحتی زیر آن بزند و اگر بخواهیم در برابر دشمن حرف آخر را بزنیم باید از کشور یک صدا شنیده شود.

طائب بیان کرد: در فتنه امسال هزینه زیادی توسط دشمن صرف شده بود، اما متاسفانه برخی مسئولان ما نتوانستند عقبه این فتنه را تشخیص دهند و آن را در حد فتنه 88 می‌دانستند.

وی ادامه داد: خودستایی برخی مسئولان ما سبب شد تا خود آنها رمز فتنه را دراختیار دشمن قرار دهند و از سویی مگر مسئولان ما نمی‌دانستند که بنزین تولیدی در ایران چند برابر از کشورهای همسایه ارزان‌تر است و باعث قاچاق می‌شود.

فرمانده قرارگاه راهبردی عمار اضافه کرد: هیچ کسی نتوانست فتنه را تشخیص دهد ولی  فرمایشات مقام معظم رهبری سبب شد همه چیز سر جای خود قرار گیرد و اشرار را به مردم معرفی کند.

طائب ابراز کرد: در کشور مشکل اقتصادی نداریم، مشکل ما ضعف مدیریتی است، امسال از سوی مقام معظم رهبری سال رونق تولید نام‌گذاری شد، کدام دستگاه برای روی زمین نماندن این شعار و تحقق آن تلاش کرد.

وی اشاره کرد: با حرکت بسیجی و روحیه بسیجی اقتصاد کشور در کمتر از 6 ماه تا یک سال آینده به جایی می‌رسد که نفت از بودجه حذف شود و این اقدام سبب حذف  رانت‌خواری می‌شود، نباید از ظرفیت‌های داخلی  غافل بود.

فرمانده قرارگاه راهبردی عمار در پایان خاطرنشان کرد: در دوران هشت سال دفاع مقدس ما کمترین تجهیزات نظامی را داشتیم شاید کمتر از 10 درصد ولی با توکل و روحیه بسیجی توانستیم دربیشتر عرصه‌ها ابرقدرت باشیم بنابراین  برای انقلاب اسلامی بن‌بستی وجود ندارد انقلاب اسلامی  راه خود را پیدا کرده  و هیچ قدرتی نخواهد توانست جلو آن را بگیرد و نیروهای انقلابی با داشتن ویژگی ایمان در بزنگاه‌ها فرار نخواهند کرد و همواره پشتیبان رهبر خود هستند.