سردار عظیم ابراهیم‌پور: محور مقاومت قطعا آمریکا را از منطقه اخراج می‌کند

مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: محور مقاومت قطعا آمریکا را از منطقه اخراج خواهد کرد.

سردار عظیم ابراهیم‌پور در مراسم بزرگداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی افزود: از ابتدای انقلاب اسلامی دشمنان در پی آسیب به نظام جمهوری اسلامی هستند اما نتوانسته‌اند آسیبی به انقلاب وارد کنند، در دوران هشت سال جنگ تحمیلی 36 کشور با ایران وارد جنگ شدند ولی پس از جنگ اقتدار ایران در جهان افزایش پیدا کرد.

وی اظهارکرد: به برکت خون شهدا طی بیش از40 سال از عمر جمهوری اسلامی دشمن نتوانسته خللی در مسیر پیشرفت انقلاب ایجاد کند، در شرایطی که دشمن در پی ایجاد اغتشاش و ناامنی در کشور است، اتحاد و انسجام مردم و مسئولان فتنه را از بین می‌برد این درحالیست که دشمن درپی ایجاد نارضایتی اجتماعی در کشور بود که با  تدابیر رهبر معظم انقلاب توطئه بدخواهان نقش بر آب شد.

ابراهیم‌پور تصریح کرد: نظام بیش از گذشته نیازمند روحیه انقلابی است و با جهاد کبیر باید به توانمندی‌ها و ظرفیت‌های داخلی اتکا  کرد و مدل‌های توسعه غربی را کنار گذاشت، وقتی دشمنان دیدند که فتوحات سپاه به پشت مرزهای رژیم صهیونیستی رسیده همه با هم جمع شدند و تصمیم گرفتند که آشوب بزرگی را راه بیندازند.

مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به نزدیک بودن اخراج آمریکا از منطقه بیان کرد: حضور آمریکا در منطقه فقط نظامی نیست و قطعا نیروی قدس،  ارتش آمریکا را از منطقه بیرون می‌کند، بیرون کردن آمریکا از فضای مجازی، مقابله با اقتصاد سرمایه داری و مدیریت لیبرالیستی و جلوگیری از اجرای  سند 2020 و سند سلامت بر عهده جوانان است.

مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایان با اشاره به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی  خاطرنشان کرد: مردم بایدافراد انقلابی که طرفدار محرومان هستندراانتخاب نمایندتامجلسی قوی داشته باشیم.