بازدید قائم‌مقام معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی از گروه‌های جهادی رشت

حجت‌الاسلام میرمحمدیان از گروه‌های جهادی و هیئات مذهبی رشت که در زمینه تولید لوازم بهداشتی با هدف مقابله با بیماری کرونا فعالیت می‌کنند؛ بازدید کرد.

حجت‌الاسلام سیدناصر میرمحمدیان قائم‌مقام معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی از گروه‌های جهادی و هیئات مذهبی رشت که در زمینه تولید لوازم بهداشتی با هدف مقابله با بیماری کرونا فعالیت می‌کنند؛ بازدید کرد.

حجت‌الاسلام سیدناصر میرمحمدیان با اشاره به اینکه از نزدیک در جریان فعالیت‌های متعدد هیئات مذهبی، نیروهای جهادی و طلاب رشت قرار گرفته گفت: شرایط استان متأسفانه خوب نیست و در این شرایط اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان نقش اتاق عملیات را بر عهده گرفته است.

قائم‌مقام معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه فعالیت‌های گسترده‌ای برای مقابله با بیماری کرونا در سراسر کشور در حال انجام است که سازماندهی آن‌ها را سازمان تبلیغات اسلامی برعهده دارد، افزود: ضدعفونی‌کردن معابر، اماکن عمومی، وسایل نقلیه و بسیج نیروهای جهادی و طلاب برای کمک به کادر درمانی بیمارستان‌ها از جمله فعالیت‌هایی است که برای مقابله با بیماری کرونا در استان گیلان انجام شده است.

وی تولید ماسک توسط هیئات مذهبی و مساجد به صورت شبانه‌روزی، تهیه بسته بهداشتی برای محرومان توسط هیئات مذهبی و مساجد گیلان را از دیگر برنامه‌های در حال انجام ذکر کرد و خاطرنشان کرد: توزیع سبد کالا توسط طلاب جهادی برای خانواده‌های محروم درگیر کرونا از دیگر برنامه‌هایی است که با سازماندهی اداره‌‌کل تبلیغات اسلامی گیلان اجرا می‌شود.