سید علی آقازاده: استان مركزي در توليد تجهيزات بهداشتي به خودكفايي رسيده است

استاندار مرکزی گفت: این استان با تلاش نیروهای جهادی و مردم در تولید تجهیزات بهداشتی به خودکفایی رسیده است.

سید علی آقازاده استاندار مرکزی در حاشیه بازدید از بیمارستان آیت الله خوانساری و تقدیر از زحمات و تلاش های کادر درمانی این بیمارستان افزود: استان مرکزی از ظرفیت مردم استفاده شایانی در این برهه داشته و بلافاصله پس از شیوع این بیماری با تلاش نیروهای جهادی و مردم در تولید تجهیزات بهداشتی به خودکفایی رسیده است و ابتکارات قابل توجهی را در این راستا شاهد بودیم.

وی با بیان اینکه در روزهای آغازین سال 99 با استفاده از همه این ظرفیت ها به شکوفایی استعدادها دست یافته ایم، اظهارکرد: تمامی کارگاه های فعال شده برای تامین و تولید تجهیزات مورد نیاز مانند ماسک، مردمی است و توسط بسیج در مدار تولید قرار گرفته اند.

استاندار مرکزی با اشاره به اینکه امروز، روزهایی همچون روزهای جنگ را شاهدیم، بیان کرد: در هشت سال دفاع مقدس در هر نقطه از کشور شاهد فعالیت کارگاه هایی بودیم که به رفع نیازهای جامعه کمک می کردند و در واقع روزهای جنگ در حال تکرار است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: رفتارهای این روزهای مردم در واقع یک روحیه بسیجی است که متبلور شده و نمادی از وحدت مردم و روحیه انقلابی بشمار می رود. امیدواریم در روزهای آینده با این روحیه و برنامه ریزی های مناسب، نیازها رفع شود.