حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی جلالی : مردم ثروت ماندگار و سرمایه اصلی نظام اسلامی هستند

معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی، مردم را ثروت ماندگار و سرمایه اصلی نظام اسلامی خواند و گفت: هنر سازمان تبلیغات اسلامی این باشد که مردم را به صحنه بیاورد.

حجت‌الاسلام مصطفی جلالی معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی، در نشست با مدیرکل، معاون و مدیران ادارات تبلیغات اسلامی گلستان افزود: به صحنه آوردن مردم از ویژگی های حضرت امام (ره) بود که توانست با روحی بلند، آن را عملی کند.

وی اظهار کرد: یکی از رویکردهای مهم سازمان تبلیغات اسلامی، تبلیغ و تبیین اسلام ناب محمدی است و تمام مدیران این سازمان باید برای تحقق این امر همه توان خود را خرج کنند.

معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی بیان کرد: پویش «به توان ما» سازمان تبلیغات اسلامی دومین پویش برتر کشور شد و این یک موفقیت برای این سازمان است که توانستیم مردم را به صحنه بیاوریم.

وی عنوان کرد: در رزمایش مواسات، ۹ شبکه اعم از هیئات مذهبی، مؤسسات قرآنی، مساجد و بانوان فعال شدند و اگر بتوانیم در کشور آنها را احیا کنیم، اتفاقات بی نظیری رخ می دهد.

حجت‌الاسلام جلالی تأکید کرد: در ماه مبارک رمضان امسال بنا است مکان‌هایی مانند پارک ها که ستاد ملی کرونا، آزاد اعلام کرده است با حمایت سازمان تبلیغات اسلامی هیئات مذهبی مراسم شبهای قدر را برگزار کنند.

وی درپایان درخصوص شبهای قدر خاطرنشان کرد: سه شب در اختیار مردم قرار گذاشته شده تا خواسته‌های خودشان را از خدای متعال بخواهند و با خدای خود خلوت و راز و نیاز کنند؛ در این شب‌ها هزاران دست به بسوی آسمان بلند می‌شود و اتصال و ارتباط بین مردم و خدا بوجود می آید و خیر و برکات الهی از آسمان به زمین نازل می‌شود.