حجت الاسلام احمد رضاییان بنا به دعوت حجت الاسلام والمسلمین قربانپور مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در نشست کارکنان این اداره کل بمناسبت تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی سرکت کرد

این مراسم معنوی که در نماز خانه اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزارشد آیت الله بطحایی به ایراد سخنرانی پرداخت.
ایشان  ضمن گرامیداشت شهدای هفتم تیر ،هفته قوه قضاییه وسالروز شهادت دکتر چمران افزود: سالگرد تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی از سال 1360 تا کنون با اندیشه بالای امام راحل(ره)در راستای مؤسس این تبلیغات یعنی رسول مکرم اسلام از آن زمان تا حال ادامه دارد.
وی اظهار کرد: تمام ابعاد زندگی،اخلاق،اقتصاد،صنعت و سیاست باید رنگ و بوی الهی به خود بگیرد.
وی با اشاره به آیه انا لله و انا الیه راجعون تصریح کرد: همه ما برای خدایم و برای رضای خدا باید کار کنیم تا در ادامه راه این پرچم مقدس خمینی کبیر را به صاحب الامر برسانیم.
آیت الله بطحائی گلپایگانی بیان کرد: سلیبقه های شخصی در رسالات الله معنا ندارد و همه ما با تکیه به الطاف الهی در همه جبهه ها از جمله جبهه فرهنگی باید با تمام قوا فعالیت کنیم .
وی امام خمینی(ره) را فیلسوف زمان توصیف کرد و گفت: امام عظیم الشان انقلاب اسلامی در تمام ابعاد به فرهنگ قرآنی آشنا بود و با تمسک به آیات الهی توانست حاکمیت دینی را جایگزین حاکمیت استبدادی کند.
وی عنوان کرد: تنها یاور امام خمینی(ره) و امت اسلامی در پیروزی انقلاب اعتقاد راسخ به “کفی بالله حسیبا ” بود که خود و خانواده اش را فدای انقلاب کرد و ما باید قدردان این حرکت امام و مردم باشیم.
وی در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: ایران اسلامی افتخار می کند که معماری با این درایت و تفکر توانسته است برای تبلیغ دین مبین اسلام ،نهاد انقلابی همچون سازمان تبلیغات اسلامی را تأسیس کند.

 

21222
345

sl