حجت الاسلام احمد رضاییان مشاور امور روحانیون با حجت الاسلام ربانی مدیر مرکزخدمات حوزه های علمیه کل کشور دیار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام رضاییان ضمن تشکر وقدردانی از زحمات مجموعه مرکزخدمات حوزه های علمیه خاصه حجت الاسلام والمسلمین ربانی  که انصافا برای رفع مشکلات معیشتی روحانیون تلاش میکنند تصریح کرد: کار برای رضای خدا قطعا با پیروزی و موفقیت همراه است که الحمدالله این موفقیت در مرکزخدمات حوزه ها دیده میشود.

مشاور امور روحانیون استان مرکزی در این دیدار که در دفتر حجت الاسلام والمسلمین ربانی صورت گرفت ادامه داد: طرح راه اندازی مرکزخدمات حوزه های علمیه از درایت های مقام معظم رهبری است که باید روحانیون و طلاب همیشه و همه حال برای سلامتی رهبر انقلاب دعا کنند .

حجت الاسلام‌رضاییان در پایان خاطرنشان کرد :دفتر مشاور امور روحانیون الحمدالله با جدیت و قاطعیت در راستای مشاوره و خدمت رسانی برای آحاد طلاب استان آماده خدمت رسانی در عرصه های فرهنگی و تبلیغی است.

در ادامه این دیدار حجت الاسلام والمسلمین ربانی از زحمات حجت الاسلام احمدرضآییآن در طول متصدی مدیرکلی سازمان تبلیغات که بدون هیچ چشم داشتی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان مرکزی را اداره میکردندتشکر و قدردانی کرد و گفت : ما ادامه دهنده راه شماهستم دعا کنید که در خدمت رسانی موفقیت همراه مان باشد.