جزئیات مراسم تشییع و تدفین شهید “مرتضی کارچانی” اعلام شد

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی جزئیات مراسم تشییع و تدفین شهید “مرتضی کارچانی” رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیب و سوران در استان مرکزی را اعلام کرد.

سرهنگ محمود خلجی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به شهادت یکی از پرسنل نیروی انتظامی اهل استان مرکزی در درگیری با قاچاقچیان افزود: ستوان‌دوم مرتضی کارچانی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیب و سوران روز دوشنبه در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر به شهادت رسید این درحالی است که ستوان دوم مرتضی کارچانی مجرد و اهل اراک بود.

وی اظهارکرد: ستوان دوم کارچانی براثر اصابت یک تیر به گردن زخمی و به بیمارستان منتقل شد که باوجود تلاش پزشکان در بیمارستان به شهادت رسید.

خلجی عنوان کرد: در این درگیری که در روستای سیب بخش مرکزی شهرستان سیب و سوران رخ داد 2 نفر از قاچاقچیان به هلاکت رسیدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی با اشاره به مراسم تشییع و تدفین شهید کارچانی در استان مرکزی ابراز کرد: مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید “مرتضی کارچانی” از ساعت 9 صبح روز پنجشنبه 19 مهرماه ماه از میدان شهدای شهرستان اراک به سمت گلزار شهدای شهر کارچان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: مراسم شبی با شهید، چهارشنبه شب 18 مهرماه پس از نماز مغرب و عشاء و نیز مراسم تشیع این شهید بزرگوار از ساعت 9 صبح روز پنجشنبه 19 مهرماه از میدان شهدای شهرستان اراک به سمت خیابان شهید رجایی و از آنجا به سوی شهر کارچان جهت تدفین در گلزار شهدای این شهر برگزار می‌شود.

خلجی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین مراسم بزرگداشت شهید کارچانی از ساعت 14 الی 16 روز پنجشنبه 19 مهرماه در مسجد امام حسین(ع) شهر کارچان با حضور مسئولان و مردم شهید پرور و ولایت‌مدار استان مرکزی برگزار می‌شود.