آیت الله دری نجف آبادی:
دستگاه‌های نظارتی دامنه رصد خود را برای جلوگیری از تضییع بیت‌المال افزایش دهند

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: دستگاه‌های نظارتی دامنه نظارتی و رصد خود را در مقابل جلوگیری از تضییع بیت‌المال افزایش دهند.

آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک در کلاس درس اخلاق مدیران استان مرکزی با اشاره به اجتماع عظیم مسلمانان در اربعین حسینی(ع) افزود: در طول تاریخ در هیچ جای جهان سابقه چنین حضوری با مشارکت بسیاری از اقلیت‌های مذهبی وجود نداشته و ندارد، راهپیمایی اربعین حسینی(ع) دارای پیام وحدت، همگرایی و آزادی‌خواهی است و نمادی برای جهان اسلام به شمار می‌رود به همین سبب است که دشمنان به شدت از آن هراس دارند.

وی اظهارکرد: تمام دستگاه‌های اجرایی، انتظامی و امنیتی در تامین امنیت و نظم کامل برای راهپیمایی اربعین تکلیف مهمی را بر عهده دارند و لازم است بهترین شرایط برای زائران حسینی در این ایام فراهم کنند مسئولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی باید همه برنامه‌های خود را برای نیل به اهداف و آرمان‌های نظام اسلامی تدوین کنند، زیرا این انقلاب یادگار ارزشمند امام راحل(ره) و شهدای گران‌قدر انقلاب و دفاع مقدس بوده و لازم است در حفظ آن تمام تلاش خود را به‌کار گرفت.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: بر همین اساس لازم است، مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی روحیه انقلابی‌گری را در وجود خود تقویت کرده و با خلوص نیت و جلب رضایت خداوند خدمت بی‌منت را سرلوحه امور خود قرار دهند.

دری نجف‌آبادی عنوان کرد: با توجه به سالروز تاریخی سخنرانی امام راحل(ره) در اعتراض به قانون کاپیتولاسیون و چهارم آبان امت آگاه ایران اسلامی از همان روز به آرمان‌های استکبارستیزی و استقلال‌طلبی امام راحل گرایش پیدا کردند و امروز بعد از گذشت بیش از 50 سال همچنان پشتیبان و حامی ارزش‌های والای نهضت انقلاب اسلامی هستند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: باید دستگاه‌های نظارتی با گسترش دامنه نظارتی و رصد خود از هدر رفت اموال مسلمانان جلوگیری کنند و با متخلفان با جدیت برخورد کنند، زیرا باید منابع ملی کشور در راستای تولید، اشتغال، ارتقای بهره‌وری و تولید ناخالص ملی هزینه شود.