سید علی آقازاده:
عملکرد فرمانداران به طور مستمر رصد و ارزیابی می‌شود

استاندار مرکزی با بیان اینکه توانمندی و کارآمدی ملاک در انتصاب فرمانداران استان مرکزی است گفت: عملکرد فرمانداران در استان مرکزی به طور مستمر رصد و ارزیابی شود.

سیدعلی آقازاده استاندارمرکزی در جلسه شورای کمیجان با اشاره به گذشت چهاردهه از انقلاب افزود: مردم هرآنچه در توان داشتند در راستای اعتلای انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی در طبق اخلاص گذاشته و تقدیم کردند، مردم از جوانان و اموال خود در راستای تحکیم نظام ارزشمند اسلامی گذشتند.

وی اظهارکرد: مردم کشور ما به ویژه مردم‌ شهرستان کمیجان با تقدیم کردن تمام توان خود دین بزرگی بر گردن انقلاب دارند، انقلاب ما به سبب از خود گذشتی زنان و مردان این خاک به دست آمده است.

استاندار مرکزی با اشاره به قرار داشتن در آستانه ایام اربعین بیان کرد: در این ایام ایران اسلامی یک‌پارچه و سراسر شور و التهاب بوده و مثل دوران جنگ، هرکس هرآنچه در توان دارد برای ارائه خدمت به زائران اربعین ارائه می‌کند تا چه آنهایی که در مسیر نجف تا کربلا و چه آنهایی که مسیر ایران تا کربلا هستند بتوانند به مراد و اهداف معنوی خود برسند.

آقازاده تصریح کرد: استان مرکزی یکی از استان‌های میهمان‌نواز به ویژه در زمینه میهمان‌نوازی از زوار در کشور است، هیئت‌ها و موکب‌های بسیاری در استان و خارج از استان برای ارائه خدمات به زائرانی ساکن استان هستند یا از استان عبور می‌کنند آماده ارائه خدمات هستند، در همین راستا در استان تا کنون بیش از یک میلیون غذای گرم برای زائران به وسیله خود مردم تهیه و توزیع شده است بدون این که حتی یک ریال از امکانات دولت استفاده شود.

وی ادامه داد: بیش از میلیون‌ها پذیرایی از افرادی که از استان عبور کرده‌اند انجام شده است، با این همه عمق و علاقه مردم به اهل بیت نمی‌توان اعتقاد مردم را نسبت به اهل بیت کم‌رنگ و بی اثر کرد، دشمنان تلاش بسیاری برای کمتر کردن عمق این اعتقاد و سست کردن پایه‌های آن انجام دادند، اما این امر محقق نشد و سبب شد پایه‌های این اعتقاد محکم‌تر شود.

استاندار مرکزی با اشاره به تجمع 20 میلیونی اربعین حسینی در بین‌الحرمین عنوان کرد: هر سال بزرگترین تجمع بشری در اربعین حسینی انجام می‌شود، در هیچ کجای جهان حتی یک چهارم این تجمع انجام نمی‌شود، باتوجه به این که کشور عراق در چند سال گذشته به سبب فعالیت گروهک‌های تروریستی جز کشورهای ناامن است، با حمایت معنوی خدواند این تجمع بدون هیچ حاشیه‌ای برگزار می‌شود.

آقازداه با اشاره به انتصاب فرماندار جدید شهرستان کمیجان ابراز کرد: تاکنون فرمانداری به شهرستان کمیجان نیانده است که تا به این میزان دارای تجربه مدیریتی، سابقه‌کاری خوب، دارای تعامل بالا با ادارات، مردم، ائمه جمعه و دستگاه‌ها بوده باشد، باتوجه به تعصبی که برای توسعه و آبادانی شهرستان کمیجان داریم، لازم است دستگاه‌ها ذیربط به ویژه شورای شهرستان کمیجان، ادارات، ائمه جمعه، مردم و غیره همکاری مناسبی را با فرماندار جدید داشته باشند.

وی اضافه کرد: لازم است تمام دستگاه‌های اجرایی، گروه‌های سیاسی مختلف در راستای اهداف دولت متحد شده و تا بتوانیم یادگاری بسیار خوبی در مناطق کمتر توسعه یافته به ویژه شهرستان کمیجان داشته باشیم، در انتصاب فرماندار جدید شهرستان کمیجان نمایندگان مردم هین شهرستان در مجلس شورای اسلامی هم باهم اتفاق نظر داشته و حمایت می‌کنند.

استاندار مرکزی گفت: امیدواریم مجلس شورای اسلامی به وزرای پیشنهادی رای مثبت داده و سبب تکمیل وزارت خانه شوند، تا وزاری جدید با قاطعیت کار خود را شروع کنند، زیرا هم‌اکنون وقت کار کردن بوده و غفلت سبب عقب‌ماندگی می‌شود.

آقازاده افزود: دشمن تمام تلاش خود را برای عقب انداختن ایران در زمان تحریم انجام داده است،لازم است تمام دستگاه‌ها، جناح‌های سیاسی مختلف و غیره با انجام کارهای خود و اتحاد بتوانیم دشمنان را ناامید کنیم، هم اکنون بدون در نظر گرفتن جبهه و جناح خاص باید متحدانه تلاش کنیم و با به کار گیری تمام توان ک تلاش خود از این برحه حساس به سلامت عبور کنیم.

وی در پایان با اشاره به حضور همه جانبه مردم در صحنه خاطرنشان کرد: مردم همیشه حمایت خود را از انقلاب و نظام ثابت کرده‌اند، امیدواریم فرماندار جدید با حمایت همه جانبه از سوی مردم و دستگاه‌ها و ائمه جمعه شاهد انجام کارهای خوبی در این شهرستان باشیم.