دیدار مشاور نماینده ولی فقیه در بنیاد بین المللی غدیر استان مرکزی ،یکی از اساتید حوزه و دانشگاه و جمعی از ائمه جماعات با مشاوره روحانیون و امور دینی با مشاوره روحانیون و امور دینی

مشاور نماینده ولی فقیه در بنیاد بین المللی غدیر استان مرکزی و مسئول فرهنگی ستاد عتبات عالیات استان ،یکی از برجسته ترین اساتید حوزه و دانشگاه و جمعی از ائمه جماعات با مشاوره روحانیون و امور دینی با مشاوره روحانیون و امور دینی دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام علی اصغر الهامی نیا یکی از اساتید حوزه و دانشگاه ،حجت الاسلام هاشم مرادی مشاور نماینده ولی فقیه در بنیاد بین المللی غدیر استان مرکزی و مسئول فرهنگی ستاد عتبات عالیات استان و جمعی از ائمه جماعات با حجت الاسلام احمد رضائیان مشاوره روحانیون و امور دینی دیدار و گفتگو کردند در این دیدار که در دفتر مشاوره انجام شد حجت الاسلام احمد رضائیان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و فعالیت های بسیار خوب انجام گرفته در مسائل فرهنگی و اجتماعی مخصوصا در عتبات عالیات و بنیاد بین المللی غدیر استان گفت: برگزاری باشکوه و بی نظیر مراسم اربعین بار دیگر توطئه‌های آمریکا را نقش‌برآب کرد.

وی با تسلیت فرا رسیدن سالروز ارتحال پیامبر اسلام(ص)،شهادت امام حسن مجتبی(علیه السلام)و شهادت امام رضاعلیه افزود: حضرت خاتم الانبیاء، بهترین الگوی اخلاقی برای جامعه بشری است.

حجت الاسلام احمد رضائیان اظهارکرد: صلح امام حسن مجتبی(علیه السلام) زمینه ساز قیام امام حسین(علیه السلام) شد و درود خداوند بر آن امامی که حتی در درون منزل مظلومیتش به حد اعلی رسید و پس از شهادت بدنش نیز تیر باران شد و پس از دفن بارگاهش تخریب شد.

مشاوره روحانیون و امور دینی در پایان خاطرنشان کرد: امام رضا(ع) دارای شخصیت کامل انسانی با اخلاقی منطبق با آیات قرآنی بود و می‎تواند به‌عنوان الگوی وارسته زندگی اسلامی قلمداد شود.

در این دیدار حجت الاسلام هاشم مرادی مشاور نماینده ولی فقیه در بنیاد بین المللی غدیر استان مرکزی و مسئول فرهنگی ستاد عتبات عالیات استان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات حجت الاسلام احمد رضائیان مشاور امور روحانیون و امور دینی در امور فرهنگی و دینی و روحانیون گزارشی از برنامه های انجام شده در پیاده روی اربعین توسط ستاد عتبات عالیات استان مرکزی و کارهای فرهنگی صورت گرفته توسط این ستاد در پیاده روی اربعین و برنامه های اجرا شده در عید ولایت و امامت ارائه کرد .

در این دیدار همچنین حجت الاسلام علی اصغر الهامی نیا یکی از اساتید حوزه و دانشگاه هم با تشکر و قدردانی از زحمات جندین ساله حجت الاسلام احمد رضائیان گزارشی از اجرای برنامه های فرهنگی ارائه کرد.

در پایان این دیدار ائمه جماعات حاضر در این دیدار مطالبی را ارائه کردند.