سید علی آقازاده:
پروژه تقاطع غیرهمسطح فرمهین بهره‌برداری شد

استاندار مرکزی گفت: خوشبختانه امروز شاهد بهره‌برداری از پروژه تقاطع غیرهمسطح فرمهین بودیم که در دهه فجر با حضور مسئولان کشوری به صورت رسمی افتتاح می‌شود.

سیدعلی آقازاده استاندار مرکزی در جریان بهره‌برداری از تقاطع غیرهمسطح فرمهین افزود: استان مرکزی با توجه به قرار گرفتن در کریدور شمال به جنوب و شرق و غرب کشور و موقعیت جغرافیایی که دارد در زمینه محورهای مواصلاتی از استان‌های حساس به شمار می‌رود که اهمیت پرداختن به مسائل ایمن‌سازی راه‌ها را دوچندان می‌کند.

وی اظهارکرد: بر همین اساس شناسایی نقاط حادثه‌خیز و تلاش برای برطرف کردن آنها از برنامه‌های مهم استان به شمار می‌رود که در این راستا اقدامات خوبی انجام شده است.

استاندار مرکزی تصریح کرد: توجه به موضوع ایجاد سهولت در تردد محورها همواره از اولویت‌های استان بوده و پروژه‌های مختلفی تاکنون در این راستا انجام شده است.

آقازاده بیان کرد: از آنجایی که تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام در استان از اولویت‌های دولت بوده که تامین اعتبار برای آنها در دستور کار قرار دارد، چند پروژه تقاطع غیرهمسطح استان هم در کانون توجه قرار دارند.

وی ادامه داد: یکی از این پروژه‌های نیمه‌تمام که چندین سال است کار احداث آن کلید خورده بود، تقاطع غیرهمسطح فرمهین بود که خوشبختانه امروز شاهد بهره‌برداری از آن بودیم.

استاندار مرکزی عنوان کرد: این پروژه مهم که یکی از مطالبات مردم این منطقه بود در ایام‌الله دهه فجر به صورت رسمی افتتاح می‌شود و امیدواریم که توانسته باشیم بخش اعظمی از انتظارات مردم در این حوزه را برطرف کرده باشیم.

آقازاده در پایان خاطرنشان کرد: از تمام دستگاه‌های اجرایی هم تقاضا داریم که درراستای تکلیف خود برای تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام بکوشند تا بتوانیم مردم را از خدمات انها بهره‌مند سازیم.