آیت‌الله دری‌نجف‌آبادی:
امروزه ثمره صدور انقلاب اسلامی را در دورترین کشورهای آمریکا و آفریقا می‌بینیم

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک با بیان اینکه امروزه ثمره صدور انقلاب اسلامی ایران را در دورترین کشورهای آمریکا و آفریقا می‌بینیم گفت: برای عبور از تحریم دشمن باید جلو بریز و بپاش‌ها و اسراف در کشور گرفته شود.

آیت الله قربانعلی دری نجف‌آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک در نخستین اجلاسیه سنگرسازان بی‌سنگر استان مرکزی افزود: باید خدا را به سبب برکت ارزشمند و والای انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی شاکر باشیم که سبب شد تا ما با استقلال در مسیر سعادت و اسلام ناب محمدی حرکت کرده و به اعتلای جایگاه ملت و کشور برسیم.

وی اظهارکرد: در این مسیر شهدا راه هدایت و سعادت و سربلندی را به ملت ما آموختند و آن حرکت در مسیر ولایت با استقامت و وحدت و ایستادگی و ایثار بوده و هست.

امام جمعه اراک با اشاره به نقش استان مرکزی در دوران دفاع مقدس بیان کرد: این درحالی است که استان مرکزی به عنوان زادگاه بزرگان و علما و فقیهان و مشاهیر نقشی پررنگ در طول انقلاب داشته به طوری که در دوران دفاع مقدس 6200 شهید گلگون کفن تقدیم نظام و انقلاب کرده است.

دری نجف‌آبادی تصریح کرد: شهید چمران‌ها، شهید محلاتی‌ها در کنار بزرگانی چون پدر بزرگوار امام راحل(ره) و امیرکبیر را تقدیم کشور و ملت ایران کرد که ثمره این مجاهدت‌ها انقلاب اسلامی و اقتدار و قدرت آن است.

وی عنوان کرد: امروز پیام انقلاب اسلامی در جهان صادر شده و طنین انداز شده حتی در قاره آفریقا و در نیجریه می‌بینیم شیخ زکزاکی عاشق امام(ره) چطور در راه اسلام ناب محمدی خانواده و دارایی خود را می‌دهد اما در این مسیر حتی گامی عقب نمی‌نشیند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی ابراز کرد: امام راحل فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه ترویج کرد و باب مجاهدت و اقایی را برای ملت ما باز کرد و امروز به برکت حرکت امام راحل(ره) ایران اسلامی مقتدرانه در دنیا حرف بسیاری برای گفتن در حوزه های مختلف دارد.

دری نجف‌آبادی در پایان خاطرنشان کرد: برای مقاومت در برابر دشمن و عبور از دشمنی و تجحریم باید از تبذیر، اسراف و ریخت و پاش‌ها جلوگیری کنیم و منابع موجود در کشور را در راستای اعتلای انقلاب اسلامی به کار بگیریم.