سید علی آقازاده:
اختصاص ۷۰۰ میلیارد ریال از سوی دولت برای محور ازنا-شازند

استاندار مرکزی گفت: به منظور محور ازنا-شازند هم دولت اعتباری معادل ۷۰۰ میلیارد ریال اختصاص داده که تا سال ۱۴۰۳ حدود ۱۵ کیلومتر از این محور باید عملیاتی شود.

سیدعلی آقازاده استاندار مرکزی هم‌زمان با سومین روز از دهه فجر در دیدار با مردم شهر شهباز در شهرستان شازند با اشاره به بصیرت مردم ایران افزود: مردم ایران اسلامی همواره با بصیرت در برابر توطئه‌های دشمنان ایستاده‌اند و نقشه‌های شوم آنها را بی‌اثر کرده و ناکام گذاشته‌اند.

وی اظهارکرد: مردم ایران همان طور که در شکل‌گیری نهضت انقلاب تا به پیروزی رسیدن آن نقش پررنگی را داشتند همواره در تمام صحنه‌های پس از انقلاب هم که دشمنان سعی در ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی داشتند با بصیرت حاضر شده‌ و به مقابله پرداخته‌اند، افتخاراتی هم که تاکنون در نظام جمهوری اسلامی کسب شده به واسطه همین پشتوانه محکم و مردمی بوده است.

استاندار مرکزی تصریح کرد: حرکت حول محور وحدت و حق‌جویی اساس انقلاب اسلامی بوده تا دفاع از ارزش‌های نظام اسلامی همواره سرلوحه کار مردم با تبعیت رهبری باشد چراکه حرکت در مسیر ولایت عامل سعادت و موفقیت مردم و مسئولان در کشور است.

آقازاده بیان کرد: ملت ایران همواره در تمام این سال‌ها در برابر تحریم‌ها و فشارهای دشمنان ایستاده‌اند و با ایستادگی و مقاومت راه شهدا را ادامه داده‌اند.

وی با اشاره به منطقه شهباز شازند عنوان کرد: طرح جامع منطقه شهباز از موضوعاتی است که باید با جدیت پیگیری شود چراکه با اجرای این طرح می‌توان شاهد رشد و توسعه منطقه و در نتیجه رضایت نسبی مردم از این پیشرفت را به همراه دارد.

استاندار مرکزی ابراز کرد: از دیگر مواردی که در شهرستان شازند جزو مطالبات مردم بوده و باید پیگیری‌های لازم درراستای رفع نیاز مردم انجام شود بحث تجهیزات و مشکلات نیروی انسانی در درمانگاه منطقه بازنه شازند است که باید هر چه سریع‌تر انجام و مردم از خدمات مطلوب برخوردار شوند.

آقازاده در پایان خاطرنشان کرد: به منظور راه ورودی شهر شهباز هم 8 میلیارد ریال اعتبار درنظر گرفته شده و طبق پیش‌بینی‌های انجام‌شده عملیات اجرایی آن تا پایان فصل تابستان سال آینده تکمیل می‌شود، همچنین به منظور محور ازنا-شازند هم دولت اعتباری معادل 70 میلیارد تومان اختصاص داده که تا سال 1403 حدود 15 کیلومتر از این محور باید عملیاتی شود.