سید علی آقازاده:
مدیران استان مرکزی موظف به رسیدگی و حل مشکلات خانواده معظم شهدا هستند

استاندار مرکزی با تأکید بر رسیدگی به خانواده شهدا از سوی مسئولان گفت: مدیران استان مرکزی موظف به رسیدگی و حل مشکلات خانواده معظم شهدا هستند.

سیدعلی آقازاده استاندار مرکزی در دیدار با خانواده شهیدان احمد و محمود داوودآبادی با اشاره به جایگاه شهدا در بین آحاد مردم افزود: دیدار با خانواده شهدا درراستای تجدید پیمان با شهدا و امام شهدا است، شهر داوودآباد دارای مردمی کارآفرین به ویژه در زمینه کشاورزی و دامپروری است.

وی اظهارکرد: داوودآباد یکی از شهرهای پرافتخار کشور بوده و به نسبت جمعیت کم خود تعداد شهدای بالایی دارد که نشان از دلبستگی بالای مردم این منطقه به انقلاب و نظام اسلامی دارد که در دفاع از آرمان‌های والای انقلاب عزیزترین افراد خود را نیز تقدیم انقلاب کرده‌اند.

استاندار مرکزی خطاب به مادر شهیدان احمد و محمود داوودآبادی تصریح کرد: این شهیدان که افتخار کشور و استان هستند برخواسته از این خانه و تربیت‌شده شما بودند و از ذخایر استان به شمار می‌روند، شما با تقدیم کردن دو شهید درراستای دفاع از کشور و انقلاب از افتخارات استان هستید.

آقازاده ادامه داد: تجدید بیعت با خانواده شهدا نشان از این دارد که مسئولان در راه شهدا بوده و از انقلاب و آرمان‌های آن دفاع می‌کنند، بنابراین تمام مسئولان و مدیران در استان مرکزی باید خود را مدیون خانواده شهدا دانسته و در پیگیری و حل مسائل و مشکلات خانواده شهدا کوشا باشند.

وی عنوان کرد: اقتدار و امنیت امروز ایران اسلامی به برکت خون همین شهیدان است که با نثار جان خود تا آخرین نفس پای آرمان‌های انقلاب اسلامی و دفاع از میهن ایستادند و اجازه ندادند دشمن به هدف شوم خود برسد.

استاندار مرکزی اضافه کرد: از وظایف مهم مسئولان تشریح و تبیین رشادت‌های شهدا و فداکاری‌های آنها برای جوانان است تا بدانند که اگر امروز در جامعه‌ای برخوردار از امنیت زندگی می‌کنند آن را وام‌دار شهدا و خانواده‌های شهدایی هستند که در راه پاسداری از ارزش‌های اسلام و حفاظت از میهن ایستادند و از جان و مال خود گذشتند.

آقازاده عنوان کرد: همچنین توجه ویژه به خانواده‌های شهدا از موضوعات مهمی است که باید مسئولان مد نظر داشته باشند و برای رفع نیازهای این عزیزان که فرزندان و اعضای خانواده خود را برای امنیت امروز جامعه از دست دادند با تمام توان تلاش کنند.

وی در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای خانواده شهیدان احمد و محمود داوودآبادی خاطرنشان کرد: شهرداری و شورای شهر داوودآباد به‌رغم مشکلاتی که در حوزه دامداری‌های این شهر وجود دارد یکی از حوزه‌های فعال شهرستان اراک هستند، امروز به مناسب چهارمین روز از دهه فجر یکی از خواسته‌های به حق مردم شهر داوودآباد در زمینه تامین آب آشامیدنی سالم، شبکه آبرسانی داوودآباد به بهره‌برداری رسید.