سید علی آقازاده:
پروژه‌ای با ارزش ریالی ۱۳۰ میلیارد تومان با حضور رئیس مجلس در خنداب افتتاح می‌شود

استاندار مرکزی گفت: در شهرستان خنداب ۱۰۲ پروژه با ارزش ریالی ۱۳۳ میلیارد تومان به صورت هم‌زمان افتتاح شد، فردا هم پروژه‌ای با ارزش ریالی ۱۳۰ میلیارد تومان با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی افتتاح می‌شود.

سیدعلی آقازاده استاندار مرکزی در دیدار با مردم روستای دهنو در مسجد امام حسن مجتبی(ع) با اشاره به ظرفیت‌های شهرستان خنداب افزود: بخش زیادی از تولیدات کشاورزی، دامپروری و طیور استان به همت و زحمات مردم شهرستان خنداب تامین می‌شود، این مهم نشان از تلاش، کوشش و اهتمام این مردم است.

وی ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر و سالروز 40 سالگی انقلاب اظهارکرد: امیدواریم در 22 بهمن امسال حضور مردم همانند گذشته پررنگ باشد تا شکوه و عظمت انقلاب را نشان داده و پاسخ محکمی به همه یاوه‌گویی‌ها، توطئه‌ها و فتنه‌های دشمنان دهند، اقدامات آمریکا علیه دولت نیست بلکه دولت تلاش، کار و امور کشور را انجام می‌دهد اما فشاری که آمریکا وارد می‌کند بر مردم تحمیل می‌شود.

استاندار مرکزی تصریح کرد: این که فکر کنیم دشمنی آمریکا با دولت ایران بوده اشتباه است، زیرا هدف آمریکا مردم بوده و به آنها فشار وارد می‌کند، زیرا مردم ایران انقلاب را به پا کرده و پای آن ایستادند، آمریکا خوب می‌داند که مردم با همه توان خود پای نظام، انقلاب، امام(ره) و مقام معظم رهبری ایستادند و از آن دفاع می‌کنند.

آقازاده ادامه داد: برهمین اساس در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی توان خود را برای برگزاری باشکوه‌تر جشن انقلاب گذاشته‌ایم، مردم هم در چند روزی که از دهه فجر می‌گذرد حضور پررنگی داشتند، در شهرستان خنداب هم کارهای شاخصی انجام شده و این نوید را به مردم این شهرستان می‌دهیم که در سال پیش‌رو کارهای بسیار بزرگی انجام شود که مورد استفاده مردم این شهرستان قرار گیرد.

وی بیان کرد: مسئولان توان خود را برای ارائه خدمات بیشتر به مردم به کار گرفته‌اند، در این شهرستان 102 پروژه با ارزش ریالی 133 میلیارد تومان به صورت هم‌زمان افتتاح شد، فردا هم پروژه‌ای با ارزش ریالی 130 میلیارد تومان با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی افتتاح می‌شود.

استاندار مرکزی عنوان کرد: مجموع پروژه‌های دهه فجر شهرستان خنداب بیش از 260 میلیارد تومان بوده و نزدیک به 500 اشتغال مستقیم و غیرمستقیم ایجاد می‌کند که این مهم به سبب تلاش مردم، کشاورزان، کارآفرینان، مسئولان و غیره در استان و شهرستان است.

آقازاده اضافه کرد: پست برقی که فردا در این شهرستان افتتاح می‌شود می‌تواند شهرستان خنداب را از نظر زیرساخت تامین نیروی برق و فعال‌تر شدن بال صنعتی شهرستان کمک کند و حضور صنایع را فراهم کند، یکی از رویکردهای مهم و قابل اتکا در شهرستان خنداب ایجاد زیرساخت‌های مناسب در راستا رشد و توسعه این شهرستان است.

وی خاطرنشان کرد: وحدت بین دو نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی بسیار خوب بوده و کارهای خوبی در این شهرستان انجام دادند، مردم شهرستان خنداب هم همانند دیگر نقاط کشور در روز 22 بهمن حضور پررنگ و متحدی داشته باشند