آیت‌الله دری نجف‌آبادی:
حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن نشانگر ایستادگی مردم پای نظام است

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک با بیان اینکه حضور در راهپیمایی جشن ۴۰ سالگی انقلاب پیام‌های مهمی برای دوستان و دشمنان دارد گفت: حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن نشانگر ایستادگی مردم پای نظام است.

آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک در جمع کارکنان تیپ 71 سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به اهمیت حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن افزود: با حضور پرشور ملت مومن، ولایتمدار و همیشه در صحنه ایران اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن نماد صیانت از ارزش‌های والای انقلاب اسلامی و جایگاه ولایت فقیه است.

وی اظهار کرد : استکبار جهانی با تحریم و فشارهای اقتصادی به دنبال تضعیف نظام اسلامی است، اما مردم در روز 22 بهمن این توطئه دشمنان نظام اسلامی خنثی می کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: حضور گسترده مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن بیانگر پایبندی مردم به اصول و آرمان‌های انقلاب اسلامی است و آحاد جامعه باید با حضور خود دشمنان نظام را ناامید کنند.

آیت الله دری نجف‌آبادی بیان کرد: راهپیمایی 22 بهمن یک فرآیند در راستای نشان دادن عشق ملت به انقلاب است، بعد از راهپیمایی 22 بهمن آحاد مردم و مسئولان باید در راستای نقویت بنیه اقتصادی کشور تلاش کنند.

وی عنوان کرد: دشمن با اعمال تحریم‌های اقتصادی به دنبال واردار کردن ملت ایران به تسلیم شدن است، در این شرایط مردم و مسئولان باید با همت بلند و اراده پولادین خود نسبت به حل مشکلات اقتصادی و قطع وابستگی کامل برنامه ریزی و تلاش کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی ابراز کرد: تسلیم شدن در برابر خواسته‌های استکبار جهانی به منزله از دست دادن استقلال، آزادی و عزت ملی است و مردم ایران به هیچ عنوان تن به خواسته‌های دشمنان نمی دهد.

آیت الله دری نجف‌آبادی تأکید کرد: صنایع دفاعی و موشکی جمهوری اسلامی ایران الگوی خودکفایی و خود اتکایی در تمام بخش‌ها است و باید با برنامه‌ریزی و مشارکت عمومی نسبت به ساخت تجهیزات مختلف در راستای تامین بازار داخل و حتی صادرات اقدام شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ملت ایران راه خود را در سال 1342 انتخاب کرده و به هیچ عنوان از این مسیر الهی و سربلندی خارج نمی شود و همان گونه که در طول 40 سال گذشته مقابل توطئه‌های دشمنان اسلام و انقلاب ایستادگی کرده‌اند، هم اکنون هم با استقامت و تلاش مضاعف مشکلات اقتصادی را پشت سر می گذارد.