سید علی آقازاده:
مسئولان باید همراه و همگام با مردم حرکت‌های انقلابی‌ و جهادی‌تر داشته باشند

استاندار مرکزی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران با پشتوانه مردم قدرتمندانه پیش می‌رود گفت: مسئولان باید همراه و همگام با مردم حرکت‌های انقلابی‌تر و جهادی‌تر داشته باشند.

سیدعلی آقازاده استاندار مرکزی در حاشیه مراسم 22 بهمن در اراک، با اشاره به حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن افزود : همان طور که پیش‌بینی می‌شد و از مردم انتظار می‌رفت شاهد حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن هستیم.

وی اظهار کرد: آمادگی‌های لازم در سطح استان و شهرستان اراک داریم و گزارش‌هایی که تاکنون در ساعات اولیه راهپیمایی به ما رسیده در کل استان، شهرهای استان و روستاها حضور بسیار با شکوه و با قدرت مردم را داریم و این حضور بدون هیچ مشکلی ادامه دارد..

استاندار مرکزی ادامه داد: مردم همیشه در صف نخست و مسئولان پشت سر مردم هستند و امروز 22 بهمن بار دیگر ثابت شد و مسئولیت مسئولان که خادمان کشور هستند حتما سنگین‌تر می‌شود، حضور مردم و پاسخ آنها به همه یاوه‌گویی‌های دشمنان است.

آقازاده اضافه کرد: امیدوارم مسئولان بتوانند همراه با مردم حرکت‌های انقلابی‌تر و جهادی‌تر داشته باشند، پیامی که این راهپیمایی برای همه کشورها چه دوست و چه دشمن دارد حمایت از مظلوم در هر نوع ستم و ظلم بوده و در تمامی موضوعاتی که مربوط به انقلاب اسلامی است منتقل می‌کند و حضور مردم پیوسته اقتدار نظام را نشان می‌دهد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اقتدار می‌تواند برای دوستان ما امیدوارکننده باشد و برای دشمنان ما حتما مایوس‌کننده و یاس‌آور باشد.