آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری:
آمریکا دربرابر اراده و اقتدار ایران اسلامی تسلیم شده و به زانو درآمده است

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه آمریکا دربرابر اراده و اقتدار ایران اسلامی تسلیم شده و به زانو درامده است گفت: ملت چهل سال مردانه پشت انقلاب ایستاده است و مسئولان باید قدردان مردم باشند.

آیت‌الله سیدهاشم حسینی بوشهری عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در حاشیه مراسم 22 بهمن در اراک، با اشاره به ورود به دهه پنجم انقلاب افزود: ورود به دهه پنجم انقلاب اسلامی را تبریک می‌گویم، امیدواریم که مردم ما در کنار مسئولان و مسئولان نیز در کنار مردم قدر این ملت را بدانند و سختی و مشکلات موجود در مقابل مردم را به سبب دلگرم‌تر شدن ملت ایران باشند و این مشکلات را برطرف کنند.

وی اظهار کرد: پیام حضور مردم پیام عشق و دلدادگی آنها به انقلاب اسلامی بوده، پیامی است که مردم با تمام وجود نه تنها در قالب شعار ابراز می‌کنند بلکه نشان می‌دهند که توجه دل‌های آنها به انقلاب، امام و آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی است.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: ملت امروز علی‌رغم تمام تهدید‌ها و توطئه‌های دشمن آمده‌اند تا به دشمن بگویند که تهدیدهای شما همان گونه که در 40 ساله انقلاب کوچکترین تاثیری نسبت به ما نداشته است از این به بعد نیز این توطئه‌ها با اراده استوارتر و با تجربه بیشتر و دستاوردهای درخشان‌تر در صحنه انقلاب تاثیری نخواهد داشت.

حسینی بوشهری عنوان کرد: کشورهای غربی چشم‌ و گوش‌های خود را بسته‌اند و تعبیری به این مضمون وجود دارد که می‌گوید آدم خواب را می‌شود بیدار کرد اما آدمی که خود را به خواب زده نمی‌شود بیدار کرد، در حدود 40 سال است این ملت فریاد می‌زنند که ما آرمان‌ها و انقلاب خود را دوست داریم و توطئه‌های دشمنان اسلام را برنمی‌تابیم اما کو گوش شنوا، هر رئیس جمهوری در آمریکا روی کار آمده اقدامات و تهدیداتی کرده است اما در آخر مجبور به تسلیم در برابر اراده استوار مردم ایران شده است.

وی بیان کرد: این ملت هیچگاه کوتاهی نکردند و در همه عرصه‌های انقلاب به صورت پرشور حضور داشته‌اند و به سبب عشق به انقلاب خود، مشکلات را نادیده می‌گیرند و در خیابان‌ها راهپیمایی می‌کنند، وظیفه مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران خدمت به مردم و شنیدن فریاد آنها است.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در پایان خاطرنشان کرد: ملت ایران در مقابل دشمنی مانند آمریکا ایستاده و مبارزه می‌کند و با این کار خود به مسئولان این پیام را می‌دهند که ما پشتیبان شما هستیم شما نیز به هیچ طریقی در مقابل دشمن کوتاه نیایید، مشکلات نیز وجود دارد اما این مشکلات با کمک همین مردم و ظرفیت‌های داخلی برطرف می‌شود.