سید علی آقازاده:
قصور و کوتاهی در خدمت‌رسانی به خانواده شهدا ‌پذیرفتنی نیست‌

استاندار مرکزی با بیان اینکه قصور و کوتاهی در خدمت‌رسانی به خانواده شهدا از هیچ مسئولی در استان مرکزی پذیرفتنی نیست گفت: روحیه خدمت به مردم با سرکشی از خانواده شهدا در استان مرکزی تقویت می‌شود.

سیدعلی آقازاده استاندار مرکزی در مراسم بزرگداشت روز شهدا که با حضور جمعی از خانواده شهدا برگزار شد با اشاره به مقام بالای شهیدان و خانواده شهدا در کشور افزود: امروز اگر خون شهیدان همچنان می‌جوشد و زنده است به سبب حرمت خون شهیدان است.

وی اظهارکرد: عده‌ای فکر می‌کنند با گذشت 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی ارزش خون شهید کم‌رنگ می‌شود اما غافل از اینکه با گذشت یک هزار و 400 سال از واقعه کربلا و خون به ناحق ریخته‌ شده امام حسین(ع) و یارانش توسط دشمنان با گذشت زمان شاهد حضور پر رنگ مردم در برنامه‌های عزاداری در ماه محرم، تاسوعا و عاشورا هستیم.

استاندار مرکزی ادامه داد: حرمت خون شهید میلیون‌ها سال هم که بگذر نه تنها کم‌رنگ نمی‌شود بلکه تازه‌تر می‌شود بنابراین وظیفه ما پاسداری از خون شهیدان است.

آقازاده ابراز کرد: امروز اگر کشور ما امنیت، اقتدار و آرامش دارد و افتخار مقام معظم رهبری خدمتگذاری خاندان معظم شهیدان است به برکت خون ریخته شده فرزندان خانواده شهدا که در راه انقلاب، اسلام و استمرار حرکت امام حسین(ع) قدم برداشتند است.

وی بیان کرد: حرکت شهدا در راه انقلاب و اسلام بزرگترین خدمتی است که خون شهید به ملت، آیین، دین و فرهنگ انجام می‌دهد و خانواده شهدا همیشه سربلند هستند و افتخار می‌کنیم که فرزندانی پاک در دامان خود پرورش دادند که اینگونه افتخار آفریدند.

استاندار مرکزی عنوان کرد: اگر اکنون نظام جمهوری اسلامی ایران در آرامش و امنیت به سر می‌برد به سبب خون شهیدان در راه دفاع از نظام و انقلاب است.

آقازاده تصریح کرد: اگر امروز ملت در سایه امنیت و آرامش کار و تولید می‌کنند همه در سایه خون شهیدان، استمرار عاشورا و خط سرخی است که اسلام از همان روزهای نخست منادی و پرچمدار آن بود که افتخار بزرگی برای همه است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی همیشه تکریم خانواده شهیدان را در راس امور می‌گذارد بیشتر به آن می‌پردازد