حجت الاسلام و المسلمین سید ناصر میرمحمدیان :
هیئت‌های مذهبی در زمینه تقویت بنیان خانواده ورود کنند

معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی گفت: هیئت‌های مذهبی در سطح کشور باید ارتقا یابند.

حجت‌الاسلام و المسلمین سیدناصر میرمحمدیان معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی در نشست فصلی شورای هیئت‌های مذهبی کشور به میزبانی بوشهر افزود: هیئت‌های مذهبی باید در زمینه تقویت بنیان خانواده ورود کنند.

معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به کارکردهای سازنده هیئات مذهبی در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی اظهارکرد: هیئت‌های مذهبی سرمایه بزرگی هستند که باید مراقب باشیم این سرمایه به خوبی حفظ شود.

وی به بیان منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در مورد هیئت‌های مذهبی و مداحان اشاره و ابراز کرد: یکی از برنامه‌های مهم این است که هیئت‌های مذهبی باید در زمینه تقویت بنیان خانواده ورود کنند.

او با اشاره به اینکه هیئت‌های مذهبی در سطح کشور باید ارتقا یابند بیان کرد: شورای هیئت‌های مذهبی نقش مهمی را در این زمینه بر عهده دارد. باید با همفکری راهکارهای ارتقای هیئت‌های مذهبی را بیابیم. در این نشست مسائل و مشکلات هیئت‌های مذهبی را شناسایی می‌کنیم و بررسی خواهیم کرد که مشکلات قابل حل کدام هستند و ما برای حل کدام مشکل می‌توانیم تلاش و برنامه‌ریزی کنیم.

میر محمدیان در پایان خاطرنشان کرد: رؤسای شورای هیئت‌های مذهبی استان‌ها نماینده همه هیئت‌های مذهبی استان خود هستند و وظیفه دارند که برای رفع مشکلات هیئت‌های مذهبی و تقویت و ارتقای آنها تلاش داشته باشند.

گفتنی است، نشست فصلی شورای هیئت‌های مذهبی کشور با موضوع بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ۱۵ و ۱۶ اسفند ۹۷ به مدت دو روز در بوشهر برگزار شد