سید علی آقازاده:
۱۰۰ زمین فوتبال در روستاهای پرجمعیت استان مرکزی احداث می‌شود

استاندار مرکزی گفت: با مذاکرات انجام‌شده با وزیر ورزش و جوانان تفاهم‌نامه ساخت ۱۰۰ زمین مینی فوتبال در روستاهای پرجمعیت استان مرکزی استارت می‌خورد که با قطعی شدن این تفاهم‌نامه شاهد اقدام بسیار خوبی در استان می‌شویم.

سیدعلی آقازاده استاندار مرکزی در نشست وزیر ورزش و جوانان با هیئت‌ها و جامعه ورزشی در بیت امام خمینی(ره) با اشاره به ایجاد تفاهم‌نامه مابین استان مرکزی و وزارت ورزش و جونان افزود: در سفر وزیر ورزش و جوانان به استان مرکزی و با مذاکرات انجام‌شده با وزیر، تفاهم‌نامه ساخت 100 زمین مینی فوتبال در روستاهای پرجمعیت استان مرکزی استارت می‌خورد، با قطعی شدن این تفاهم‌نامه شاهد اقدام بسیار خوبی در استان می‌شویم.

وی اظهار کرد: ساخت این زمین‌ها از ابتدای سال 98 آغاز و دوساله به اتمام می‌رسد، با مجمع نمایندگان استان، مسائل و مشکلات ورزش استان در این سفر به سمع و نظر وزیر ورزش و جوانان رسید.

استاندار مرکزی تصریح کرد: در حوزه جوانان هم اتفاقات خوبی می‌افتد به گونه‌ای که امسال شاهد افتتاح خانه جوان شهرستان اراک بودیم، به‌زودی خانه جوان شهرستان ساوه افتتاح و در سال 98 هم خانه جوان شهرستان خمین افتتاح می‌شود.

آقازاده بیان کرد: امیدواریم در حوزه جوان هم شاهد اتفاقات بسیار خوبی باشیم، در سال 97 میزان طلاق در استان مرکزی کاهش داشته که این مهم به سبب توجه مردم و افراد فرهنگ‌‌دوست استان است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اقدامات انجام‌شده در استان می‌تواند در افزایش آمار ازدواج و کاهش آمار طلاق موثر باشد، از وزیر ورزش و جوانان درخواست سفر در بهار سال آینده به استان مرکزی را داریم تا مسائل و مشکلاتی که نتوانستیم آنها را بازگو کنیم مطرح و بررسی شود