آیت الله دری نجف آبادی :
سپاه پاسداران پیشقراول خدمت به ملت ایران و مردم مظلوم منطقه است

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: جمعیت ۸۰ میلیونی ایران اسلامی در پاسخ به اقدام احمقانه آمریکا با لباس پاسداری به پشتیبانی و حمایت از سپاه پاسداران برخاسته و این نهاد انقلابی بداند که توطئه جدید آمریکا سبب تشدید علاقه ملت ایران به این نهاد شد.

آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک در کلاس درس اخلاق مدیران استان مرکزی با اشاره به اقدام احمقانه ترامپ در رابطه با سپاه پاسداران افزود: امروز این اقدام ترامپ و آمریکای جنایتکار نشان از ترس و وحشت آن از توان و قدرت سپاه در مقابله با استکبار دارد و باید گفت ایفای نقش سپاه در اتفاقات اخیر و کمک به مناطق سیل‌زده سراسر کشور سبب شده که آمریکا دست به چنین کاری بزند غافل از اینکه با این اقدامات نمی‌تواند وجهه این نهاد انقلابی را خدشه‌دار کند.

وی افزود: این درحالی است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از زمان تاسیس آن در سال 58 تاکنون همواره در صحنه‌های مختلف یاری‌گر مردم بوده و در هر شرایطی حمایت و پشتیبانی از ملت ایران و همچنین ملت مظلوم منطقه بوده که در این زمینه عملکرد قابل توجه و کارنامه درخشانی را دارد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: سبزپوشان سپاه پاسداران همواره از پیشقراولان خدمت به ملت ایران و مردم مظلوم منطقه بوده و در این عرصه از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و بدون منت با تمام ظرفیت خدمات‌رسانی داشته‌اند.

دری نجف‌آبادی بیان کرد: بنابراین افرادی که امروز این نهاد انقلابی و خدوم را در لیست گروه‌های تروریستی قرار داده‌اند، در واقع خود را محکوم کرده و خود از عاملان شکل‌گیری تروریست در جهان هستند.

وی ادامه داد: جمعیت 80 میلیونی ایران اسلامی در پاسخ به این اقدام احمقانه آمریکا با لباس پاسداری به پشتیبانی و حمایت از سپاه پاسداران برخاسته و این نهاد انقلابی بداند که توطئه جدید آمریکا سبب تشدید علاقه ملت ایران به این نهاد انقلابی شد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی عنوان کرد: نیروهای این نهاد انقلابی سپاهیان امام زمان(عج) بوده که عزت و افتخار ایران اسلامی هستند و از این پس باید بدانند که جایگاه آنها تثبیت شده است و بیش از گذشته، با قدرت بیشتر، وحدت کلمه، مدیریت دلسوزانه و تدبیر و تیزهوشی برای حفظ منافع ملی و تمامیت ارضی ایران اسلامی بکوشند.

دری نجف‌آبادی اضافه کرد: ملت ایران باید نسبت به این اقدام آمریکا هوشیار باشند و بدانند که هدف آمریکا با قرار دادن سپاه پاسداران در فهرست گروه‌های تروریستی حرکت در مسیر حفظ منافع ایالات متحده و اسرائیل غاصب بوده است.

وی با اشاره به شعار سال ابراز کرد: انتخاب شعار و عناوین خاص برای سال به منظور ترسیم افقی کوتاه‌مدت بوده که با احصاء نیازمندی‌های کشور و با رصد رخدادهای آن ضمن نگاه به اهداف انقلاب اسلامی است و همه مجموعه‌های حکومتی، دولتی و خصوصی باید برای تحقق‌بخشی به آن تلاش کنند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: اگر بتوانیم تولید را رونق ببخشیم یعنی توانسته‌ایم به توسعه کشور و اهداف والای انقلاب اسلامی برسیم که با توجه به این مهم باید تمام ظرفیت کشور را در این راستا به کار گرفت.

دری نجف‌آبادی در پایان با اشاره به بارش‌ها و وضعیت سیلابی ابتدای سال 98 خاطرنشان کرد: بارش‌های ابتدای امسال گرچه با وقوع سیلاب‌ها خسارت‌هایی را به همراه داشت اما باید خیرات و برکاتن این نزولات آسمانی را هم درنظر داشته باشیم و کمک مردم به سیل‌زدگان بار دیگر غیرت و خلوص ملت ایران و وحدت و نوع‌دوستی آنها را برای جهانیان به نمایش گذاشت.