حجت الاسلام و المسلمین محمد قمی :استان گیلان و به‌ویژه شهر رشت برای سازمان تبلیغات اسلامی اهمیت ویژه‌ای دارند

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: استان گیلان و به‌ویژه شهر رشت برای سازمان تبلیغات اسلامی اهمیت ویژه‌ای دارند و هدف ما ارتقای سطح فرهنگی استان و رضایت امام زمان (عج) است

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در مراسم تودیع و معارفه مدیران کل تبلیغات اسلامی گیلان که در سالن همایش امام خمینی(ره) دادگستری رشت برگزار شد با اشاره به خدمات حجت‌الاسلام جمال یاری مدیرکل سابق تبلیغات اسلامی گیلان و این موضوع که در طی سالیان متمادی خدمات وی، تجربه و دانش؛ تجمیع شده است، افزود: امیدواریم از این تجربه و دانش بهره مند شویم.

وی با بیان اینکه در این گام پیش رو اتفاقات مهمی باید رخ دهد، افزود: نزاع پیچیده‌ای در پیش رو داریم که نیازمند همدلی و همکاری همه برای برداشتن گام بزرگ در این مسیر هستیم.

حجت‌الاسلام قمی در ادامه با اشاره به مشکلات کشور و سختی و گرفتاری مردم، تصریح کرد: با وجود مشکلات متعدد باید به این مردم ببالیم که در مقابل سختی‌ها بزرگوارانه ایستاده‌اند و تاریخ نیز از این ملت به نیکی یاد خواهد کرد.

وی با بیان اینکه استان گیلان و به‌ویژه شهر رشت برای سازمان تبلیغات اسلامی اهمیت ویژه‌ای دارند، بیان کرد: امیدواریم با حمایت همه شما اتفاق خوبی در این استان رقم بخورد که منجر به ارتقای سطح فرهنگی این منطقه، رضایت امام زمان (عج) و مقام معظم رهبری شود.

حجت‌الاسلام قمی با بیان اینکه در آینده مردم ثمره این خیر و برکت را احساس می‌کنند، ابراز کرد: گام پیش رو را ان شاء الله مؤثرتر برخواهیم داشت و سازمان تبلیغات اسلامی خود را خادم همه فرهنگیان و مبلغان دینی می‌داند.

وی درپایان سخنان خود با تشکر و قدردانی از تمام افرادی که در استان گیلان در زمینه‌ی تبلیغ فرهنگی و دینی گام برداشته و برمی‌دارند خاطرنشان کرد: امیدواریم با حضور حجت‌الاسلام مهدوی کارهای سنگینی که بر عهده سازمان تبلیغات است به‌خوبی انجام شود.

گفتنی است، در این مراسم حجت‌الاسلام سعید مهدوی گیلانی به‌عنوان مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی گیلان معرفی و از زحمات حجت‌الاسلام جمال یاری مدیرکل سابق تبلیغات اسلامی این استان تقدیر شد